PARDO GT75

Vila na moři 

Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75
Pardo GT 75

NOVÉ PARDO GT75

Nová vlajková loď fleetu loděnice Pardo Yacht je umístěna mezi řadu Walkaround a Endurance, pozornost se zde koncentrovala na to, aby reprezentovala komfortní interiér ruku v ruce s typickými liniemi trupu vysoce výkonné 75 stopě jachty. Luxusní a elegantní charakter interiéru je světem zázemím pro klienty, kteří hledají loď ve stylu "villa na moři". Prostory jsou perfektně navržené tak aby využily každý koutek lodě, od prostou pro denní život až po lůžkovou část. Exteriér, velké slunící paluby a lounge na zádi a přídi se stanou skvělými terasami pro užívání si nekonečného kontaktu s mořem.  

VERZE GT S GARÁŽÍ

Pardo GT 75 se může pochlubit garáží pro člun, kokpitem který je navržen tak aby mohl nabídnout velkou slunící plochu , v zádi se sedačkou ve tvaru C, tuto celou část je možné elektricky zdvihnout, aby šlo odhalit člun ukrytý v garáži. Toto řešení odráží studie typické pro superjachty, kde je umístění člunu na palubě zkrátka “must have” 

INTERIÉR STVOŘENÝ K RELAXACI

Návrh interiéru, stejně jako exteriéru byl opět svěřen designerům z Nauta Design, kteří jsou mistři znalostí jak propojit rafinovanost vybavení s efektivitou návrhu rozložení prostoru. Také pro GT75 je elegantní uspořádání interiéru k dispozici ve verzi galley-up nebo galley-down, což klientům umožní používat loď více společensky nebo více soukromě. Hlavní kajuta má svou vlastní koupelnu s detailně propracovanými povrchovými úpravami, což potvrzuje pozornost, kterou Cantiere del Pardo věnuje designu interiéru.

Ubytovací prostor se liší podle potřeb majitele: uspořádání spodní paluby je ve skutečnosti navrženo tak, aby bylo možné umístit dvě, tři nebo čtyři kajuty, celkem tedy 10 lůžek. Zázemí kajut podpalubí je variabilní podle přání klientů a může být od dvou, tří, či čtyř kajutového provedení maximálně pro 10 osob.  

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Specifikace lodě

Celková délka 22,85 m
Šířka 5,99 m
Výtlak 48,3 t
Ponor 1,05 m
Motory - standard 3 x Volvo IPS 1050
Palivové nádrže 4100 l
Nádrže na vodu 1100 l

Interiér

Počet kajut 2, 3, 4
Počet lůžek 4,6,8,10

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo