PRINCESS S72

Elegantní stylové linie 

Princess S72

Kokpit je vybaven jedinečným společenským posezením ve tvaru písmene U s modulárními sedačkami, skládacím stolem z teakového dřeva a servírovací jednotkou - ideálním místem pro zábavu nebo pro posezení, relaxaci a vychutnání si vzrušujícího výkonu jachty. 

Bar v kokpitu navazuje na kuchyňskou linku a vytváří téměř plynulý přechod z exteriéru do interiéru, přičemž skleněná okenní přepážka se sklápí z jednotky pod ní a umožňuje přístup k servírovacímu stolku při zábavě. Salon je navržen pro společenský život, s velkým jídelním prostorem ve tvaru L naproti plně vybavené kuchyňce, který vede do jeskynního salonu na hlavní palubě s pohovkou ve tvaru U, konferenčním stolkem Princess Design Studio a elegantní postranní jednotkou obsahující 55" UHD LED televizor na vyvýšení a poklesu, plus posezení pro společníky s rozkládacím stolkem naproti hlavnímu kormidlu.

V podpalubí se osm hostů může těšit na čtyři krásně zařízené kajuty, z nichž tři mají vlastní koupelnu, všechny jsou zalité přirozeným světlem z elegantního prosklení trupu, a další dvoulůžkovou kajutu s vlastní koupelnou na zádi pro příležitostné hosty nebo posádku. Z hlavní paluby vede speciální schodiště do kajuty majitele 

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Délka 23,09m
Šířka 5,52m
Motory 2x MAN V12 1800 (2x1800mhp)
Palivové nádrže 4500 l
Nádrže na vodu 836 l

Interiér

Počet kajut 4+1
Počet lůžek 8+2

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo