Sessa Marine C38

Nejlepší z malých  - Best seller Sessa Marine

 

Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38
Sessa Marine C38

Elegantní styl a inovativní design - to jsou rysy, které platí pro každý z modelů Sessa Marine a ani C38 není výjimkou, spíš naopak, tento model se pyšní titulem „bestseller“ loděnice. Vše co tvoří největší loď Sessa Marine C68 jedinečnou, najdete i na tomto modelu, včetně nových 2018 velkých oken, které poskytují pocit naprostého splynutí s mořem. Prakticky a komfortně uspořádané podpalubí  nabízí prostor ke každodennímu životu, najdete zde pro velikost 38' naddimenzované 2 kajuty a jednu koupelnu. Loď se může dále pochlubit 2 kuchyněmi - jedna vnitřní a jedna exteriérová v kokpitu. Kokpit dále disponuje velkou slunící matrací a sezením, na C38 se budete cítit jako doma.  

PALUBA: Příďový naviják - elektrický naviják kotevního řetězu - 15 kg kotva 8 mm řetěz z galvanizované oceli (50 m) - pojistný kabel kotvy - nerezový otevíratelný pulpit na špičce se schůdkem- výpusť z nádrže na vodu - nerezové vazáky na přídi, středu lodě a zádi  - příďová plocha na slunění s nerezovými madly - dvojité stěrače s odstřikovačem. 

KOKPIT: přední a boční okna - hard-top ze sklolaminátu s elektricky stahovací střechou - stožárek s: výstražnou sirénou, navigačními světly , kotevními světly a držákem vlajky - nábytek se skleněnou deskou, nerezový dřez s baterií, teaková dvířka skříněk- decentní osvětlení - úložný prostor a vstup do motorové místnosti  - středová část s velkou matrací pro opalování - sedačka - voděodolné a UV resistentní čalounění - teleskopický stůl se sklápěcí teakovou deskou, držákem pohárků a madlem - elektricky otevíratelný vstup do motorové místnosti - osvětlení motorové místnosti - voděodolné led osvětlení hardtopu - posuvné dveře do podpalubí - stereo reproduktory. 

KOUPACÍ PLATFORMA: Teaková paluba na koupacím platě s úložným prostorem  - zasouvací koupací žebřík z nerezu - úložný prostor pro technický materiál - decentní osvětlení - sprcha s teplou a studenou vodou

PALUBNÍ DESKA: 3D deska v odstínu champagne s sluneční clonou - kompas - motorové palubní ukazatele: analog ukazatel otáček s digitálním display, ukazatel tlaku oleje, ukazatel teploty chladící vody, ukazatel napětí, alarm motorů, ukazatel obsahu palivové nádrže, ukazatel trim klapek, podsvícený panel pojistek - Volvo Penta kontrolky - nastavitelné kormidlo  - kapitánská sedačka - nerez madlo na straně u kopilota - elektro-hydraulická kontrola klapek - ovládání trimu motorů - manuální ovládání hasičáků s přerušením přítoku paliva - 12v zásuvka

JÍDELNA: vstupní dveře s decentním osvětlením a úložným prostorem pod schody – koženková sedačka s úložnými prostory – teleskopický stůl s dřevěnou deskou (ořech)- skříňky s ořechového dřeva – dřevěné žaluzie na oknech – elektrický panel- rádio cd s předním aux vstupem a reproduktory – kuchyně – nábytek ořech s nerez dřezem, baterie, 2 plotýnky, skříňky a šuplíky - mikrovlnka - 130 l lednička - hliníkové žaluzie na oknech - podlaha v kuchyni z ořechového dřeva - panoramatické okno– bodové světla - zásuvky. 

PŘÍDOVÁ KAJUTA: nábytek z ořechového dřeva - dvojlůžko úložný prostor pod postelí, polštáře – čalounění kolem postele a záhlaví – šatna a skříňky – podlaha koberec – čtecí lampičky – bodová světla –nerez okénka – příďový poklop ve stropu se zatemňováním – přímý vstup do koupelny – dřevěné žaluzie na oknech. 
KOUPELNA: lodní WC – sprcha s teakovou podlahou, baterie a ruční sprcha s nastavitelným držákem sprchy – plexi sprchový box – keramické umyvadlo se skříňkou z ořechového dřeva a lakovanou horní deskou – skříňky se zrcadlem a poličkami – teaková podlaha – dřevěné žaluzie – nerez okénko- dvojitý vstup 2x dveře z jídelny a z příďové kajuty- elektro zásuvka – voděodolné bodovky – koupelnové doplňky.

ZÁĎOVÁ KAJUTA: dvě oddělená lůžka, která se dají spojit matrací, polštáře, přehozy přes postele a úložný prostor na kufry pod postelí – čalouněné záhlaví – široká šatna z ořechového dřeva – skříňky s čalouněnou deskou  - koberec – nerez okénko integrované v panoramatickém okně – čtecí lampičky – bodová světla – elektro zásuvky - dřevěné žaluzie na oknech.

MOTOROVÁ MÍSTNOST:  2 palivové nádrže (2x445 l) – ventil pro propojení či rozdělení, vybalancování nádrží – filtry pro oddělení voda/palivo – hydraulické klapky- hasicí systém: automatický a manuální hasičáky.
HYDRAULICKÝ SYSTÉM: nádrž na čerstvou vodu (286 l) – vodní pumpa s čerpadlem- 20 l boiler (motory a elektronika 230v.) – elektrické kalové pumpy manuální/automatické spuštění na panelu v jídelně a v motorové místnosti.

NÁDRŽE NA ČERNOU VODU: nádrž (110 l) – výpustní pumpa. 
ELEKTRICKÝ SYSTÉM:  3 baterie100 Ah/12v (motorové a servisní) – automatická nabíječka baterií - 230 v přístavní přípojka – nouzové elektrické a manuální spínače baterií - 12 v systém na palubě

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): od 290 000 Eur

stáhněte si brožuru v PDF

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Délka 11,7m
Šířka 3,75m
Motory MAX. 760 HP/ 560 KW
Maximální rychlost 35kn
Palivové nádrže 2x445l
Nádrže na vodu 286l
Architekt Christian Grande

Interiér

Počet kajut 2
Počet lůžek 4+1

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo