Duke

O lodi

Motorová jachta DUKE – Azimut 103 SL brázdí vody Středozemního moře teprve od roku 2010. Špičkoví designéři Stefano Righini a Carlo Galeazzi ji představili na výstavě v Dubaji, kde si 31 metrová loď vysloužila obdiv publika pro svou eleganci a luxusní vybavení v italském stylu.

Model 103 SL je vlajkovou lodí celé řady od proslulé loděnice Azimut. Kromě špičkové práce designérů vyniká také použitými technologiemi. Pyšní se vysokou plavební rychlostí 27 uzlů, maximální rychlosti dosahuje při 31 uzlech.

Skvělý dojem z těch nejluxusnějších materiálů, které designéři využili v interiéru, doplňuje exteriér lodi. Osobitý styl mu dodávají ostré kontury rychlé lodě v kombinaci s luxusním bordó odstínem trupu. Azimut 103 SL ve všech ohledech naplní vaše představy o luxusní, stylové a rychlé lodi. 

Vybavení lodě

Největší luxus nabízí kajuta majitele, která se rozprostírá po celé šířce lodě. Hříšně velká manželská postel v kombinaci s mahagonovými odstíny vytváří mimořádně příjemné prostředí, které svádí k odpočinku. Obdobné je také ladění VIP kabiny. U obou kajut je samozřejmostí také vlastní luxusní koupelna.

Vlastní sociální zařízení mají také dvě kajuty pro hosty. Aby měli hosté maximální klid, nachází se kuchyně pro celou loď v prostoru posádky. V interiéru se můžete těšit také na kompletní zábavní systém včetně satelitní televize a audiosystém Bose. Vaše maximální pohodlí i v horkých dnech zajistí výkonná klimatizace.

Prostor pro slunění i večerní relaxaci se sklenkou vína naleznete na prostorné horní palubě. Ta disponuje velkým barem a pohodlným posezením, které nabízí dostatek místa pro všechny hosty. Podobný komfort vám může nabídnout také příďová paluba se sedací soupravou do U, kterou může zastínit bimini stříška. Pro vodní hrátky, opalování či večeři pod hvězdami je k dispozici také záď lodě. 

Hračky a sportovní vybavení:

  • Jetový člun Avon 430DL
  • Skútr Sea-Doo 255 GTX-IS LTD
  • Vodní lyže (pro dospělé a děti)
  • Wake board
  • Tubes Banana
  • Potápěčské vybavení
  • Šnorchlovací vybavení
  • Kánoe
Celý popisSkrýt popis

Cena - hlavní sezóna (vč. DPH): 67.000 € / týden

Cena - mimo sezónu (vč. DPH): 53.600 € / týden

Specifikace lodě

Rok výroby: 2010
Kotviště: Řecko
Typ lodě: Azimut 103 SL
Celková délka: 31.43m
Šířka: 7.5m
Počet hostů 8 hostů
Posádka: 5 členů
Motory: 2x MTU 16V 2000
Plavební rychlost: 27 uzlů
Maximální rychlost: 31 uzlů
Oblast charteru: Turecko, Středozemní moře, Řecko

Interiér

Počet kajut: 4 kajuty
Lůžka pro hosty: 8 lůžek

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo