PRINCESS S80

Model S80 je inspirován běžným životem a přináší pocit moderní elegance.

Zcela nový model S80 přináší vynikající zážitky z jízdy díky dvěma vysoce výkonným motorům V12, které během několika sekund plynule přechází do skluzu.

Sportovní flybridge je ideální pro zábavu, s neuvěřitelně velkým prostorem pro posezení ve tvaru písmene U, sedadly pro spolucestující na levoboku a pravoboku, servírovacím stolem s dřezem, lednicí a grilem, a navíc s možností jídelního stolu a trojitých sedadel u kormidelny.

Kokpit nabízí jedinečnou všestrannost s konfigurovatelnými sedadly, včetně nastavitelných zdvojených čalouněných sedaček ve tvaru L, které lze manuálně posouvat dovnitř, ven a dopředu, spolu se dvěma konferenčními stolky a dvěma slunečními lehátky na zádi, která lemují schody s teakovou krytinou vedoucí na prostornou elektrohydraulickou koupací platformu.

V podpalubí si osm hostů může užívat čtyři krásně vybavené kabiny s vlastním sociálním zařízením, které jsou všechny zalité přirozeným světlem díky elegantnímu prosklení trupu, a další dvoulůžkovou kabinu na zádi pro příležitostné hosty nebo posádku. Z hlavní paluby vede speciální schodiště do kajuty majitele.

More infoLess info

Price: na vyžádání

Technical Specifications

Délka 25,43m
Šířka 6,07m
Motory Twin MAN V12 (2 x 1,900mhp)
Maximální rychlost 31 - 33 knots
Palivové nádrže 7,000l
Nádž na vodu 1,400l

Interior

Počet kajut 4+1
Počet lůžek 8+2

Contact us

Radka Sikorová
RS Yachts

Other yachts in offer