Dominator 29M

Elegantní loď, která kombinuje luxus s vynikajícími plavebními vlastnostmi

Dominator 29M

Druhý největší model výrobce Dominator vám nabídne prakticky neomezené možnosti přizpůsobit loď vlastním představám. Luxusní materiály, špičková technologie a výborné plavební vlastnosti zůstávají, přesná podoba jachty ale záleží jen na vás.

Skutečně dechberoucí je postranní platforma, která nabízí vstup do moře přímo z majitelské kajuty a posouvá tento model na vrchol ve své třídě. Žádná loď na světě menší než 40 metrů zároveň majiteli nenabízí tak prostornou soukromou terasu, jako právě Dominator 29M.

Svým komfortem je majitelské apartmá k nerozeznání od pokoje špičkového hotelu. Jeho nejvýraznějším prvkem je velká a mimořádně pohodlná postel. Koupelna je oddělena speciálním sklem s tekutými krystaly, jehož míru zatemnění můžete měnit.

Přestože požadavky na luxus jsou maximální, celkově loď působí mimořádně dynamicky. Některé prvky exteriéru se inspirují u stíhacích letounů, charakter rychlé lodi podtrhuje také elegantní interiér, který kombinuje nerezovou ocel, kůži a sklo.

Jedinečnost Dominatoru 29M ještě umocňují špičkové technické parametry. Spolu s nejmodernějším vybavením každého milovníka rychlých lodí nadchnou dva motory o síle 2430 PS.

Dominator 29M si vás získá, pokud toužíte po mimořádně luxusní lodi s prostorným interiérem, který můžete zcela přizpůsobit svým představám.

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Celková délka: 29.1m
Maximální ponor: 6.76m
Pohotovostní hmotnost: 110 tun
Kapacita palivové nádrže: 16000l
Kapacita nádrže na vodu: 3000l
Motory: 2x MTU od 2185 do 2430 koní, commonrail
Generátor: 2 x 35kW

Interiér

Kabiny a koupelny: 4+5
Pro posádku: 3+2

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo