Dominator 28M Ilumen

Nejnovější jachta, jejíž interiér je zalitý slunečními paprsky

Dominator 28M Ilumen

Tento dlouho připravovaný model Dominator D28M Ilumen vývojáři ladili k naprosté dokonalosti a oficiálně byl představen na letošním yach festivalu v Cannes. Návštěvníky výstavy v Cannes nadchli zejména mimořádně vzdušným a dokonale prosvětleným interiérem. Designér Alberto Mancini navíc dokázal dosud nevídané – perfektně skloubil tvar trupu a oken. Každé okno tak nabízí ničím nerušený výhled na oceán.

28 metrový Dominator D28 Ilumen díky Manciniho virtuozitě při práci s prostorem působí dojmem ještě větší jachty. Rozdíl mezi venkovním a vnitřním prostorem se stírá, prosvětlené kajuty nabízí dokonalý kontakt s oceánem.

Mimořádně prostorné apartmá majitele s obytnou plochou 30m² rozšiřuje soukromá terasa s 270° panoramatickým výhledem. Skutečnou jedinečnost apartmá pak dotváří stahovací střecha, díky které můžete přímo z postele se skleničkou šampaňského v ruce sledovat hvězdy.

Kapitána nadchne také mimořádně široké okno v kormidelně, které není dělené střední příčkou. Jedinečná je také úroveň odhlučnění, která pro vývojáře byla prioritou – při ekonomickém režimu motorů v žádné kabině nepřesáhne 50 dB, tedy úroveň šepotu.

Další mimořádně prvky Dominatoru D26 Ilumen jsou výsledkem Manciniho posledlostí detaily. Spokojí se jen s tím nejlepším, proto pracuje s materiály jako je eben, onyx, zebrano či hedvábí. Denní světlo pronikající gigantickými okny dojem z luxusních materiálů ještě prohlubuje.

Dominator D28 Ilumen nadchne každého, kdo hledá nejen luxus, ale zároveň loď, která má své neopakovatelné osobité kouzlo.

Výrobu společnost zahájila hned po výstavě a první loď by měla vyjet na moře začátkem roku 2017.

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Specifikace lodě

Celková délka: 26.5m (registrovaná délka 23.99m)
Šířka 6.72m
Pohotovostní hmotnost: 69 tun
Kapacita palivové nádrže: 9000l + 3000l na dlouhé vzdálenosti
Kapacita nádrže na vodu: 1900l
Motory: 2x MAN, MTU nebo CAT od 1200 do 2400 koní
Generátor: 2 x Genset 25kW / 50Hz

Interiér

Kabina vlastníka na hlavní palubě: min. 30m2
Kabiny a koupelny: 5+5 (10 osob v 5 kabinách)
Pro posádku: 2+2 (kapitán + 2 osoby)

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo