PARDO P75

Inspirováno Superjachtami

Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75
Pardo P75

 

Řada Walkaround se těší z nové vlajkové lodě Pardo 75 T-Top. Je vytvořena pro majitelé, kteří se chtějí z Pardo 50 postupovavat výše, pro zážitek z většího prostoru v kajutách, i v exteriéru při zachování shodných charakteristických rysů řady Walkaround. Tato linie lodí je vyhlášená pro svůj vysoký výkon, praktické a komfortní zpracování celkového layoutu, současně pro jednoduchou ovladatelnost, design a konfiguraci, která předurčuje maximální bezpečí plavby. Nic z výše uvedených vlastností zároveň neubírá na funkčnosti a důrazu na design. 

Charatkeristickým rysem profilu Pardo 75 je unikátní tvar T - Topu, který je zpracován z karbonu, a chrání celou střední část paluby s lounge oblastí. Standardní verze s kuchyní na hlavní palubě, je vybavena kuchyní v exteriéru na pravoboku a suchým barem za kormidelnou. 

Na palubě jsou dva další lounge prostory, jeden na přídi a druhý na zádi, který je umístěný nad garáží poskytující prostor až pro 2,8m dlouhý člun a hračky, má dále i výklopné terasy do stran nabízející dalších 5m2 čtverečních plochy. Tímto jedinečným prvkem, se výrazně zlepšila kvalita života na palubě s cílem být neustále v těsném kontaktu s mořem. Záďová platforma maximálně využívá šíře jachty a - absolutně poprvé u řady Walkaround - není “jen pouhou” terasou s výhledem na moře, ale funguje také jako nástroj pro spouštění a vytahování vodních hraček a pro snadnější vystupování a zároveň poskytuje více prostoru v motorové místnosti.

TŘI MOTORY

Standardní motorizace zahrnuje 3 motory Volvo Penta D13 IPS 1050 (na přání je možné upgradovat motory na D13 IPS 1350), které umožňují dosáhnout max rychlosti 36kn.  Výběr motorů tohoto typu potvrzuje koncentraci loděnice na životní prostředí, kterou se Pardo 75 vyznačuje: parametr eco-speed zajišťuje plavbu v rychlosti s nejnižší možnou spotřebou při optimálním nastavení, zajišťující pohodlí plavby a maximální efektivitu. Převodovky IPS nabízejí komfort a nízkou úroveň hluku a vibrací. Současně poskytují dokonalé ovládání při kotvení a manévrování pomocí joysticku, s minimalizující členů posádky. 

INTERIÉR

Rozvržení interiéru je inspirováno řešeními, které jsou typické pro superjachty, tak aby poskytovaly flexibilní layout různorodým potřebám klientů. Standardní verze layoutu s kuchyní na hlavní palubě disponuje třemi kajutami a třemi koupelnami v podpalubí. Loděnice dále navrhla další dvě alternativy: první s kuchyní na hlavní palubě, s další velkou lounge, dvě kajuty a tři koupelny v podpalubí, a druhou verzi s kuchyní, dvěmi kajutami a třemi koupelnami v podpalubí. Kajuta pro dvoučlennou posádku (s vlastní toaletou a sprchou) je umístěna v přídi s vlastním odděleným vchodem pro zajištění většího soukromí. 

 

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

Specifikace lodě

Délka trupu 22,85 m
Šířka 5,99 m
Výtlak 47,5 t
Ponor 1,03 m
Motory - standard 3 × Volvo IPS 1050
Palivové nádrže 4300 l
Nádrže na vodu 1100 l
CE kategorie A

Interiér

Počet kajut 3
Počet lůžek 6

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo