PARDO E72

Ztvárnění síly a dokonalosti

PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72
PARDO E72

PARDO ENDURANCE 72 vyzdvihuje typické linie přídě do nové dimenze. 

Druhý model řady Endurance, reprezentuje na 72 stopách shodnou filosofii svého předchůdce, Endurance 60. Pro zachování silné rodinné podoby, tak evidentní v oblasti kokpitu, a ve stylu plné průchozí paluby - walkaround. Více prostoru, více objemu a komfortu na palubě to jsou přísliby Endurance 72, které naprosto ihned rozpoznáte při vstupu do jejího kokpitu. Díky výklopným terasám a zadní platformě zažijete obrovský prostor pro relaxování na více než 40 m čtverečních, který se rozpíná těsně nad hladinou moře. Navíc v zádi je umístěna garáž s hydraulickým otevíráním, která pojme člun a o 4m délce.

Plocha horního můstku o více než 27m čtverečních představuje nový exkluzivní rys této řady, který je prvně ztělesněn právě v modelu Endurance 72: T top je nastavitelný stíní a chrání část horního můstku. Nízkoprofilová struktura, která má velice nízkou váhu nijak neovlivňuje stabilitu trupu, a ani celkový pohled a pocit z lodě.

Co se týče výkonu, Endurance 72 představuje nový parametr: Eco-speed. Který je definován jako rychlost, při které dosáhnete nižší spotřeby v optimálním nastavení a při nejlepším komfortu na palubě, tento parametr představuje dosažení maximální efektivity výkonu. 

Dva koncepty interiéru jejichž kurátorem je BURDISSOCAPPONI Yachts&Design

Elegantní šedé ořechové dýhy v matném finiši, látkové stěny v podpalubí, technické materiály obkladů, bílý Corian na kuchyňské desky a písková pryskyřice v koupelnách jsou jen některé ze stylistických rozhodnutí nových designérů. Novinkou je také design osvětlení: kombinace LED diod a bodového osvětlení ve stropech zajišťuje intenzivnější a koncentrovanější prosvětlení tam, kde je to potřeba. A konečně matně černá povrchová úprava koupelnových doplňků, dveřních klik a osvětlení podtrhuje sportovní a zároveň sofistikovaný charakter jachty. Endurance 72 dává majiteli na výběr ze dvou různých možností uspořádání interiéru, kuchyně na hlavní palubě nebo Kuchyně v podpalubí. 

Kuchyně na hlavní palubě

Toto uspořádání nabízí kuchyni na hlavní palubě a čtyři kajuty a pět koupelen v podpalubí. Kuchyně je umístěna na zádi hlavní paluby, aby z ní bylo možné snadno obsluhovat venkovní prostory. Naproti kuchyni je jídelní část, která se zcela otevře tak, aby se zdůraznilo propojení mezi vnitřním a venkovním prostorem.

Kuchyně v podpalubí

Verze kuchyně v podpalubí dále nabízí tři kajuty a čtyři koupelny. Toto konkrétní uspořádání, nazvané Country Kitchen, je skutečnou novinkou, která se zrodila ze spolupráce s BURDISSOCAPPONI Yachts&Design. Inovativní uspořádání přesouvá kuchyni ze středu lodi a přeměňuje ji na odlehlejší řešení, které se nachází v podpalubí na přídi a díky přímému přístupu ze zázemí pro posádku z ní vytváří vynikající servisní kuchyni. Výsledkem toho je hlavní paluba velice prostorná s možností customizace, zejména díky volně stojícímu nábytku

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Specifikace lodě

Celková délka 22,00 m
Šířka 5,65 m
Ponor 1,52 m
Motory 2 X Volvo D13 IPS 1050
Palivové nádrže 6000 l
Nádrže na vodu 1200 l

Interiér

Počet kajut 3
Počet lůžek 6

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo