Meya Meya

O jachtě

Označení MEYA MEYA v překladu znamená "dokonale perfektní" – a v případě této jachty je opravdu výstižné. V roce 2010 ji jako svou pátou superjachtu spustila na vodu turecká loděnice LOGOS. MEYA MEYA má prezentovat její vývojářskou virtuozitu a cit pro detail.

35 metrů dlouhá loď poskytuje v 5 kajutách dostatek prostoru až pro 12 hostů, o jejich pohodlí se stará 7 členů posádky. Za návrhem MEYA MEYA stojí Američan Ed Fry (FRYCO), interiér pak vytvořila britská H2 Yacht Design. Jachta pluje především ve vodách východního Středomoří.

Každý z motorů má výkon 2 400 HP a loď může dosáhnout rychlosti až 23 uzlů. Technická vybavenost lodi zcela naplňuje i ta nejvyšší očekávání – MEYA MEYA se mimo jiné pyšní elektrickými skládacími dveřmi, teleskopickým stíněním palub, hydraulickým koupacím žebříkem a platem, stabilizací při nulové rychlosti, 2 výrobníky vody či palivovým separátorem Alfa Laval.

Vybavení jachty

Největší luxus cestujícím poskytují hned 2 majitelské kajuty, které se rozkládají na plné šíři lodě – jedna z nich je na hlavní palubě, druhá pak v podpalubí. Jejich mimořádnou prostornost ještě umocňuje minimalistický design. Kajutám dominuje luxusní týk kombinovaný s šedou barvou. Pro další hosty je připravena jedna VIP a dvě hostovské kajuty. Pohodlí sedmičlenné posádky zajišťují další 4 kajuty.

Prostorná 35metrová MEYA MEYA nabízí celou řadu prostor pro pohodlné posezení. Hornímu můstku dominuje vyvýšená kormidelna, pod kterou se nachází obrovský bar a prostor pro večerní relaxaci i opalování. Další posezení můžete nalézt na zádi lodi, mimořádný komfort pak nabízí příď se soukromou relaxační zónou a vířivkou pro 4 osoby.

Ty nejvybranější lahůdky pro vás může posádka připravit díky prostorné profesionální kuchyni, pro delší plavby je připravena také prádelna. Bonusem ke všem přednostem jachty pak je samostatný člun o délce 8,3 metru s výkonem motoru 200 HP a maximální rychlostí 45 uzlů. Člun pluje vedle jachty a je připravený vyvézt na širé moře až 8 hostů.

Vybavení do vody

  • 8,3 metru dlouhý samostatný člun (200 HP, 8 míst)
  • 4,5 metru dlouhý jet člun
  • Seadoo skútr (255 HP, 3 místa)
  • Stand-up paddle board
  • Kajak (2 místa)
  • Wakeboard (dětský i dospělý)
Celý popisSkrýt popis

Cena - hlavní sezóna (vč. DPH): 80.000 € / týden

Cena - mimo sezónu (vč. DPH): 75.000 € / týden

Specifikace lodě

Rok výroby: 2010
Kotviště: Sv. Vincenc a Grenadiny
Druh lodě: Meya Meya
Celková délka: 35.00m
Šířka: 8.0m
Počet hostů: 12 hostů
Členů posádky: 7 členů
Motory: 2 x MTU 16V 2000 M93
Plavební rychlost: 20 uzlů
Maximální rychlost. 23 uzlů
Stavitel: Logos Marine
Oblast plavby: východní Středomoří, Gocek, Fethiye, Kyklady, Bodrum, Aegeanské ostrovy, Jaderské moře

Interiér

Kajut pro hosty: 5 kajut
Lůžka pro hosty: 12 lůžek

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo