Jazz of Monaco

O lodi

Jazz of Monaco je oblíbená luxusní jachta, která už 7 let pluje v těch nejkrásnějších destinacích po celém světě. Její interiér na míru navrhl designér Francois Zuretti s jediným cílem – vytvořit dokonalou charterovou jachtu.

Díky ideální délce 30 metrů vám Jazz of Monaco poskytne dostatek prostoru a velké kajuty, zároveň ale můžete kotvit i v osamocených zátokách Karibiku. 5 samostatných palub z této jachty dělá ideální loď pro plavbu větší skupiny lidí, kteří chtějí mít dostatek prostoru a soukromí.

Velkou předností Jazz of Monaco je také to, že není pouze elegantní a luxusní, ale zároveň pohodlná a prakticky řešená. I při dlouhých plavbách za objevováním těch nejkrásnějších míst vám může nabídnout veškerý komfort života na souši.

Při plavbě na Jazz of Monaco se můžete těšit na vstřícnou a zkušenou posádku. Její členové kladou velký důraz na špičkovou stravu a jsou připraveni celý program zcela podřídit vašim představám.

Vybavení lodě

Na hosty Jazz of Monaco čekají 4 luxusní dvoulůžkové kajuty s vlastní elegantní koupelnou. Skutečně prémiová je majitelská kajuta na přídi lodi – díky obrovským oknům na třech stranách nabízí okouzlující výhled do okolí a je zalitá světlem. O váš maximální komfort při spánku se postarají také stabilizátory, které uvítáte zejména při kotvení mimo přístav.

Mimo VIP kajuty, která se rozkládá na celé šířce lodi, jsou výborně řešené také zbývající 2 kajuty pro hosty. U nich si díky speciálnímu systému můžete sami zvolit, zda budou mít oddělená nebo manželská lůžka. Každá kajuta je vybavená vlastní klimatizací, koupelnou a zábavním systémem s LCD televizí.

Na jachtě na vás čeká celkem 5 oddělených palub, které jsou dokonale uzpůsobené všemu, co by si hosté mohli přát – opalování, odpočinku ve stínu, večernímu drinku, pohoštění více lidí či koupání. Na Jazz of Monaco také naleznete nejrůznější vybavení pro zábavu ve vodě i mimo ni.

Dominantou lodi je impozantní salón s panoramatickými okny s dokonalým výhledem do okolí. Mimo velkého baru, ve kterém vám posádka připraví ty nejlepší drinky, je vybavený také 61” LCD televizí s kolekcí filmů a připojením na satelit. Po celou plavbu je vám k dispozici také Wi-Fi.

Největší předností Jazz of Monaco je rozmanitost služeb, které nabízí. Pluje v těch nejvíc okouzlujících destinacích po celém světě a díky na míru navrženému interiéru a vybavení dokáže každému hostovi poskytnout vše, co by si mohl přát.

Sportovní vybavení a hračky

  • Člun Sax (11 metrů)
  • Menší člun (4 metry)
  • Sportovní motorový člun Expression (30 uzlů)
  • Wakeboard
  • Vodní lyže
  • Šnorchlovací výbava
Celý popisSkrýt popis

Cena - hlavní sezóna (vč. DPH): 63.000 € / týden

Cena - mimo sezónu (vč. DPH): 53.000 € / týden

Specifikace lodě

Rok výroby: 2007
Kotviště: Anglie
Model lodě: Benetti Tradition
Celková délka: 30.23m
Šířka: 7.0m
Počet hostů: 8 hostů
Členů posádky: 6 členů
Motory: 2x Caterpillar 1000 HP
Plavební rychlost: 13 uzlů
Maximální rychlost: 15 uzlů
Stavitel: Benetti
Oblast plavby: západní Středomoří, St. Tropez, Sicílie, Sardínie, Nice, Neapol, Capri, Monako, Středozemní moře, Itálie, Francouzská riviéra, Francie, Côte d'Azur, Korsika, Cannes, Panenské ostrovy, Virgin Gorda, Tortola, Svatý Tomáš, Svatý Jan

Interiér

Kajut pro hosty: 4 kajuty
Lůžka pro hosty: 8 lůžek

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo