Dominator 640

Komfortní loď, na kterou se můžete spolehnout za všech okolností

Dominator 640

Vyplujte na širé moře za kormidlem jachty, která spojuje luxus a eleganci s dokonalým systémem řízení. Pro ovládání jachty Dominator 640 nepotřebujete posádku, a můžete si tak na moři užívat maximálního soukromí. Díky mimořádně velkým postranním oknům jsou kajuty zalité světlem a nabídnou vám dokonalý výhled na vzdalující se pobřeží.

Designér jachty Alberto Mancini navrhuje také sportovní auta a do modelu Dominator 640 ze závodního prostředí promítl požadavky na lehkost, ladnost, eleganci a dokonalou funkčnost. Díky jeho důmyslné práci s prostorem nabízí 20 metrů dlouhá jachta dostatek místa až pro 8 hostů a 1 člena posádky.

Dominator 640 nadchne také všechny kapitány, kteří mají rádi ničím nerušený panoramatický výhled. Na rozdíl od jiných lodí třídy A totiž jeho mimořádně velké čelní okno nerozděluje příčka, a za kormidlem tak budete mít moře jako na dlani.

Dominator 640 vám poskytne nejen komfort, ale také klidnou plavbu i v těch nejnáročnějších podmínkách. S touto jachtou se nemusíte bát vypravit třeba do otevřených moří nebo na plavbu v noci. Loď totiž můžete řídit joystickem a je vybavena termovizí, kamerou pro noční vidění či AIS systémem, který za vás hlídá vzdálenost od pobřeží a ostatních plavidel.

Jachta Dominator 640 je pro vás ideální volbou, pokud hledáte menší loď s prostorným interiérem, která vám poskytne maximální luxus i funkčnost za každého počasí.

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Celková délka: 19.75m
Šířka 5.15m
Pohotovostní hmotnost: 35 tun
Kapacita palivové nádrže: 3700l
Kapacita nádrže na vodu: 1000 l
Motory: 2 x MAN V8 1200 HP
Generátor: 17,5kW

Interiér

Kabiny a koupelny: 3+3
Pro posádku: 1+1

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo