Dominator 800

Technologická perla, která si získá vaše srdce  

 

Dominator D800

Dominátor D800 je novinkou roku 2015, která nahradila úspěšný model D780.

Tato loď je ve všech ohledech nová a to jak designem tak i technologiemi. Největší technologickou  novací jsou náhony ForJets, které nabízí jednodušší manipulaci, příjemnější chod lodi a v neposlední řadě i nižší spotřebu paliva  

 

Nová loď Dominator 800 se vyvinula ze staršího modelu, Dominator 780. Je naprosto přesným důkazem na míru určenou filozofií Dominatoru.

Tento 24,5m dlouhý a 6m široký mistrovský kousek je kombinací úchvatného venkovního designu, a nejmodernějších technologií  v operačních systémech a pohonu. Moderní způsoby výroby dokázaly lodi ubrat na váze, a co nejvíce zvětšit vnitřní prostor. Carbonový hardtop není pouze šokující výhodou, ale také extrémně funkční, poskytující stín a ochranu před sluncem, když je potřeba. Díky ovladatelné vnitřní sekci, ti dychtící po slunci si můžou dopřát svoje přání pouhým stiskem tlačítka. S uhlazeným a sportovním designem, je to ten největší hardtop na takovéto jachtě.

Díky inteligentním technologickým řešením, precizní váze a výpočty rovnováhy, je Dominator 800 skvěle stavěn na každou situaci, připraven s vámi ovládnout širé moře.

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Specifikace lodě

Celková délka 24m
Šířka 6,05m
Výtlak 60tun
Palivové nádrže 7500 l
Kapacita nádrží na vodu 1500 l
Motory 2 x MAN commonrail od 1550 do 1800 PS
Generátory 2 x 22,5Kw

Interiér

Kabiny a koupelny 4+4
Kabiny pro posádku 2

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo