Dominator 780

Královna své kategorie, která splní váš sen o luxusu

Dominator 780

Dominator 780 je splněný sen o té nejluxusnější jachtě. 24 metrů šířky a 6 metrů délky umožnilo designérům naplnit své fantazie o tom, jak by měla vypadat prostorná jachta, do které se zamilujete na první pohled.

Přechod mezi exteriérem a interiérem stírají hříšně velká okna a všech 10 cestujících si tak může užít takový pocit volnosti, jaký na jachtě dosud nezažili. Kombinace dřeva, kamene a kůže je vrcholem designérské virtuozity a dovádí k dokonalosti mimořádně luxusní interiér, ve kterém je promyšlený i ten nejmenší prvek.

Dominator 780 je jachta jako žádná jiná. Tajemství jejího osobitého kouzla leží v dokonale prosvětlených a vzdušných prostorách s ničím nerušeným výhledem na moře, který vás nenechá na pochybách o tom, že stačí natáhnout ruku a můžete ji ponořit do vody.

Výjimečnost lodi umocňuje to, že se můžete podílet na jejím návrhu a rozhodnout o přesné podobě většiny prvků. Získáte tak loď, kterou nemá nikdo jiný na světě. Dominator 780 dělá čest svému jménu a je skutečnou královnou své kategorie.

Dominator 780 je tu pro vás, pokud si chcete splnit svůj sen o skutečně velkolepé lodi.

Celý popisSkrýt popis

Cena (vč. DPH): na vyžádání

stáhněte si brožuru v PDF

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Celková délka: 24m
Maximální ponor: 6.05m
Pohotovostní hmotnost: 60 tun
Kapacita palivové nádrže: 7500l
Kapacita nádrže na vodu: 1500l
Motory: 2x MAN od 1500 do 1800 koní, commonrail
Generátor: 2 x 22,5kW

Interiér

Kabiny a koupelny: 4+4 (4+5 na vyžádání)
Pro posádku: 2+1

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo