Emmy

O lodi

EMMY od roku 2008 pluje v jedné z nejexkluzivnějších jachtařských oblastí – v Panamě. Nabízí plavbu ohromující nedotčenou krajinou souostroví Las Perlas, kterou si můžete užívat z paluby jachty s luxusem pětihvězdičkového hotelu.

EMMY postavila loděnice Azimut a o návrh interiéru se postaral architekt Carlo Galeazzi. 21,6 metru dlouhá loď je perfektně přizpůsobená plavbě v oblasti střední Ameriky – díky své délce může kotvit v půvabných zapadlých zátokách.

Společně s lodí si od majitele můžete v baličku pronajmout také luxusní vilu – pokud byste se snad rozhodli prodloužit si dovolenou na souši, lze ji pronajmout i samostatně. Na EMMY se můžete těšit na profesionální a přátelskou posádku, která přesně splňuje to, co očekáváte od klidné atmosféry střední Ameriky.

Díky zkušenostem posádky se můžete podívat i do netradičních a velmi odlehlých míst. Během plavby se o vaše maximální pohodlí může starat až 3členná posádka.

Vybavení lodě

Na EMMY může plout až 8 hostů, kteří se ubytují ve 4 prostorných kajutách s vlastní koupelnou. Každá z nich je vybavena televizí a luxusním nábytkem, na lodi je také Wi-Fi připojení. Majitelská a VIP kajuta nabízejí manželské lůžko, zbylé dvě kajuty pak mají lůžka oddělená.  

Velký důraz projektanti kladly na venkovní prostory, kde ve slunné Panamě strávíte většinu času. Zatímco se budete slunit na prostorné palubě, posádka vám zajistí alfresco stravování a zaveze vás do těch nejkrásnějších koutů neprobádaného souostroví.

Osvěžení vám zajistí venkovní sprcha, pokud se budete chtít svlažit v moři, je pro vás na jachtě připravený člun a vodní hračky. EMMY je půvabnou lodí, která pluje v jedné z nejkrásnějších destinací světa. Je ideální volbou pro klidnou dovolenou s rodinou či přáteli.

Hračky a sportovní vybavení

  • Wake board
  • Jet člun Avon
  • Šnorchlovací výbava
  • Vodní lyže
Celý popisSkrýt popis

Cena - hlavní sezóna (vč. DPH): 29.000 $ / týden

Cena - mimo sezónu (vč. DPH): 27.000 $ / týden

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Rok výroby: 2008
Kotviště: Panama
Druh lodě: Azimut 68 Evo Fly
Celková délka: 21.60m
Šířka: 5.4m
Počet hostů: 8 hostů
Členů posádky: 3 členové
Motory: 2x MAN 1360 HP
Plavební rychlost: 24 uzlů
Maximální rychlost: 33 uzlů
Stavitel: Azimut
Oblast plavby: Panama. Pobřeží tichého oceánu od 1.12. - 30.6. (oblast Cohiba, Las Perlas), od 15.7. do 15.11.2015 Karibská strana Panamy (San Blas, Cartagena)

Interiér

Kajut pro hosty: 4 kajuty
Lůžka pro hosty: 8

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo