Lady Beatrice

O lodi

Lady Beatrice patří mezi nejlepší lodě, které kdy vypluly z přístavů věhlasné loděnice Princess Yachts. Její stavba skončila teprve v roce 2013, a Lady Beatrice je tak vybavena těmi nejmodernějšími technologiemi.

Když na jachtu vstoupíte, nadchne vás množství prostoru, které tato 30 metrů dlouhá loď nabízí. Vše díky precizní práci designérů působí dočista stejným dojmem jako superjachty o mnoho metrů delší.

Lady Beatrice může hostit až 9 pasažérů, o které se budou starat 4 členové posádky, kteří je provedou těmi nekrásnějšími kouty západního Středomoří. Loď nabízí opravdu mimořádně luxusní vybavení, díky kterému se budete moci plně oddávat zábavě i relaxaci.

Vybavení lodě

Interiér lodě vývojáři navrhli podle těch nejpřísnějších požadavků a moderních trendů jachtingu. Dominantou interiéru je krásný prosvětlený salón s velkými panoramatickými okny, která nabízejí okouzlující výhled na moře. Ten si můžete užívat z mimořádně pohodlné a prostorné sedací soupravy.

Stejně příjemné prostředí nabízí přilehlá jídelna, ve které mohou hosté večeřet třeba při západu slunce. Ten budou mít díky prostornému oknu na dosah ruky. V kajutách pak Lady Beatrice může ubytovat až 9 lidí. Prostor pro posádku je pro maximální pohodlí a klid hostů oddělený, stejně jako vchod do kuchyně, který je prakticky situovaný na ochozech.

Vybavení kajut stejně jako zbytek interiéru kombinuje bílou kůži a hnědé dřevo, a vytváří tak luxusní prostředí v klasickém stylu. Prémiová majitelská a VIP kajuta nabízejí prostorná manželská lůžka. První kajuta hostů nabízí manželské lůžko, druhá pak dvě oddělená lůžka s možností přistýlky pro třetího hosta.

Pokud hosté budou chtít proniknout do technického zázemí Lady Beatrice, je pro ně přichystáno pohodlné posezení v kormidelně. Ideální místo k odpočinku nabízí horní můstek. Je na něm vše, co si hosté od plavby na jachtě mohou slibovat – posezení, prostor pro slunění, bar i vířivá vana.

Pro vodní radovánky je připravené hydraulické plato na zádi. Užívat si můžete také plavbu na člunu či skútru – ty jsou umístěné v garáži na zadním můstku. Lady Beatrice je ideálním plavidlem pro odpočinek i zábavu s rodinou či přáteli.

Hračky a sportovní vybavení

  • Člun Zodiac (4,7 metru, 70 HP)
  • Vodní lyže
  • Skútr (na vyžádání)
  • Potápěčská výstroj (scuba donut)
Celý popisSkrýt popis

Cena - hlavní sezóna (vč. DPH): 69.000 € / týden

Cena - mimo sezónu (vč. DPH): 59.000 € / týden

Plán lodě

Klikněte na náhled pro zvětšení

Specifikace lodě

Rok výroby: 2013
Kotviště: Francie
Druh lodě: Princess 98
Celková délka: 30.12m
Šířka: 7.0m
Počet hostů: 9 hostů
Členů posádky: 4 členové
Motory: 2 x MTU M93 2200 HP
Plavební rychlost: 22 uzlů
Maximální rychlost: 25 uzlů
Stavitel: Princess Yachts
Oblast plavby: Západní Středozemí, Francouzská Riviéra, Korsika a Sardinie.

Interiér

Kajuty pro hosty: 4 kajuty
Lůžka pro hosty: 8 lůžek

Kontaktujte nás

Radka Sikorová
RS Yachts
anebo